wtorek, 29 listopada 2011

Powitanie

Witam wszystkich, którzy być może kiedyś tutaj zajrzą ;)

Założyłam tego bloga, ponieważ w pewnym momencie zorientowałam się, że po prostu chciałabym dorzucić swoje tzw. trzy grosze do blogowego światka, zwłaszcza kosmetycznego i o tym też będę moje posty. W przeważającej mierze będę tutaj pisać o kosmetykach - wrażenia, recenzje, polecenia itp, ale nie wykluczam, że w miarę poznawania bloggera (póki co czarna magia ;)) i przede wszystkim pojawiania się nowych czytelników (mam nadzieję!) tematyka bloga może ulec rozszerzeniu. Prawdopodobnie nieraz też wplotę tu nieco muzycznej czy książkowej "prywaty", a co!

Z decyzją o założeniu bloga nosiłam się nieco ponad miesiąc, co uświadomiłam sobie, kiedy po raz kolejny na widok Waszych postów podsumowujących miniony miesiąc, znowu naszła mnie ta sama myśl - "a może i ja spróbuję"? No to i ja próbuję! :)

3 komentarze:

  1. Trzymam kciuki za pomyślny rozwój bloga :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Jak ja lubię czytać pierwsze wpisy na ulubionych blogach :) Kiedy Ty założyłaś bloga ja nawet nie miałam pojęcia, że istnieją blogi "kosmetyczne" ;)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz! :)

Jeśli chcesz zareklamować swój blog w komentarzu, to zanim zostawisz swój adres, przeczytaj ostatnią notatkę i wypowiedz się na jej temat nieco bardziej obszernie niż tylko "fajna notka". Jeśli sama piszesz bloga, to na pewno potrafisz wyrazić swoją opinię poprzez komentarz :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Blog template designed by SandDBlast