wtorek, 3 lutego 2015

Wyniki konkursu i krótkie podsumowanie

Witajcie!

Mocno spóźniona przychodzę do Was z wynikami konkursu na trzecie urodziny bloga! Pierwszy wniosek, który wysuwa się na prowadzenie, to #isuck. Na śmierć zapomniałam o tym, że konkurs nadal nie jest jeszcze rozstrzygnięty i gdyby nie podszepty pewnej czujnej duszy na Twitterze, to pewnie ten stan utrzymałby się przez kilka kolejnych tygodni.

Drugi wniosek, który zdecydowanie zdominował Wasze odpowiedzi, to fakt, że chcecie więcej mojej pisaniny. I oczywiście każda z Was daje mi prawo do chwili wytchnienia, ale zgodnie sugerujecie, że to, co ostatnio dzieje się na blogu, to już gruba przesada ;)

Chciałabym Wam szczerze podziękować za wiele miłych słów, za trafne uwagi, dające do myślenia, a także za interesujące wskazówki, dotyczące treści pojawiających się na blogu. Niektóre z odpowiedzi sugerowały, że jesteście ze mną już całkiem długo, za co jestem Wam bardzo wdzięczna. Niezmiernie cieszy mnie fakt, że lubicie moje długie wywody i jest to Waszym zdaniem coś, co jest mocną stroną mojego bloga. Dziękuję Wam za wszystkie opinie, niezależnie od tego czy były wyjątkowo przychylne, czy też nieco karcące. Z każdej z nich spróbuję wyciągnąć coś dla siebie i przekuć to na lepszą jakość bloga :)


Przejdźmy jednak do rzeczy, wiele odpowiedzi zasługiwało na wyróżnienie i miałabym jeszcze większy problem z wyborem, gdyby nie kryterium zestawu, który najbardziej Was interesował. To zdecydowanie pomogło wyselekcjonować najciekawsze i najbardziej pomocne odpowiedzi, wobec czego mam przyjemność ogłosić, że:

Zestaw nr 1, wędruje do kasiabonkbonk@...
Zestaw nr 2, wędruje do aleksablog@...
Zestaw nr 3, otrzymuje one-more-dress@...
Zestaw nr 4, otrzymuje pekala.jolanta@...

Gratulacje!
Karolina

10 komentarzy:

 1. Gratuluje Dziewczyny, pieknych wygranych!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Od razu isuck, bez przesady, zdarza się zapomnieć czasem o czymś, dlatego ja wszystko sobie notuje i sprawdzam na bieżąco czy wszystko jest ok. Dziewczynom gratuluję :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje dla dziewczyn :) I powodzenia w dalszym prowadzeniu bloga - z pewności odpowiedzi dziewczyn były motywujące :)
  pozdrawiam, A

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz! :)

Jeśli chcesz zareklamować swój blog w komentarzu, to zanim zostawisz swój adres, przeczytaj ostatnią notatkę i wypowiedz się na jej temat nieco bardziej obszernie niż tylko "fajna notka". Jeśli sama piszesz bloga, to na pewno potrafisz wyrazić swoją opinię poprzez komentarz :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Blog template designed by SandDBlast