sobota, 8 lutego 2014

Walentynkowy konkurs z Lirene! :)

Cześć Dziewczyny!

Kilka dni temu otrzymałam ogromną paczkę z nowościami Lirene i Under 20, a ponieważ zbliżają się Walentynki, które bardzo lubię, postanowiłam, że możemy je świętować razem :) W tym celu wymyśliłam szybki konkurs, w którym zostaną nagrodzone aż trzy osoby. Pytanie jest bardzo proste, więc zapraszam do udziału! :)


Ponieważ zbliża się tak zwane Święto Miłości, pytanie będzie poniekąd z nim związane, wystarczy, że w kilku zdaniach opowiesz mi...

w jaki sposób okazujesz uczucie swojej skórze! :))

W konkursie może wziąć udział każdy, nie trzeba obserwować bloga, ani lajkować fanpage'a, choć oczywiście będzie mi miło, jeśli zechcecie zostać ze mną na dłużej. Tym razem wystarczy sama odpowiedź na pytanie konkursowe i wskazanie, którą z nagród chciałybyście zgarnąć! Do wyboru macie trzy kremy z Lirene: krem do cery suchej, krem do cery naczynkowej oraz krem z najnowszej serii Lirene Protect, czyli City Protect 25+.


REGULAMIN KONKURSU:
1. Organizatorem konkursu jest autorka bloga Charlottes-Wonderland.blogspot.com.
2. W konkursie mogą wziąć udział osoby pełnoletnie lub osoby, posiadające zgodę opiekuna;
3. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest odpowiedź na pytanie konkursowe;
4. Zwycięzcami zostaną trzy osoby, które udzielą najciekawszej, najzabawniejszej lub najbardziej kreatywnej odpowiedzi na pytanie konkursowe.
5. Zwycięzca zostanie wybrany przez autorkę bloga Charlotte's Wonderland na podstawie subiektywnej oceny wg punktu 4 regulaminu.
6. Konkurs trwa od 08.02. do 15.02.2014 do północy;
7. Wyniki zostaną ogłoszone w ciągu 7 dni po zakończeniu konkursu.
8. Nagrody wysyłam na własny koszt i tylko na terenie Polski.
9. Ze zwycięzcą skontaktuję się za pośrednictwem adres e-mail, wskazanym w formularzu, niezwłocznie po ogłoszeniu wyników.
10. Zwycięzca musi wskazać adres do wysyłki w ciągu 7 dni od dnia ogłoszenia wyników.
POWODZENIA! :)

5 komentarzy:

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz! :)

Jeśli chcesz zareklamować swój blog w komentarzu, to zanim zostawisz swój adres, przeczytaj ostatnią notatkę i wypowiedz się na jej temat nieco bardziej obszernie niż tylko "fajna notka". Jeśli sama piszesz bloga, to na pewno potrafisz wyrazić swoją opinię poprzez komentarz :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Blog template designed by SandDBlast