wtorek, 3 czerwca 2014

Konkurs z Rimmel

Cześć Dziewczyny!

Przez chwilę byłam nieobecna na blogu, dlatego dzisiaj wracam do Was z konkursem, który po części wynagrodzi Wam moją absencję :) W zorganizowaniu go pomogła mi marka Rimmel, dlatego nagrodami, które zgarną dwie z uczestniczek będą róże w płynie Stay Blushed oraz pomadki z serii Moisture Renew właśnie tej marki :)


Wszystko co musicie zrobić, to być obserwatorem mojego bloga lub polubić mój fanpage, polubić fanpage marki Rimmel i odpowiedzieć na pytanie konkursowe:

„Mój pomysł na kobiecy, idealny dzień to...”


W konkursie zwyciężą dwie osoby, z których każda otrzyma zestaw kosmetyków Rimmel, składający się z pomadki Moisture Renew oraz różu w kremie Stay Blushed w losowych kolorach.


REGULAMIN KONKURSU:
1. Organizatorem konkursu jest autorka bloga Charlottes-Wonderland.blogspot.com.
2. Fundatorem nagród jest firma COTY Polska Sp. z o.o.
3. W konkursie mogą wziąć udział osoby pełnoletnie lub osoby, posiadające zgodę opiekuna;
4. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest odpowiedź na pytanie konkursowe oraz bycie publicznym obserwatorem bloga lub polubienie fanpage'a bloga na Facebooku, a także polubienie fanpage'a marki Rimmel na Facebooku;
5. Zwycięzcami zostaną dwie osoby, które udzielą najciekawszej, najzabawniejszej lub najbardziej kreatywnej odpowiedzi na pytanie konkursowe;
6. Zwycięzca zostanie wybrany przez autorkę bloga Charlotte's Wonderland na podstawie subiektywnej oceny wg punktu 5 regulaminu;
7. Konkurs trwa od 03.06. do 08.06.2014 do północy;
8. Wyniki zostaną ogłoszone w ciągu 3 dni po zakończeniu konkursu.
9. Nagrody wysyła sponsor nagród, a udział w konkursie oznacza zgodę na przekazanie mu danych adresowych zwycięzców celem dokonania wysyłki nagród;
10. Ze zwycięzcą skontaktuję się za pośrednictwem adresu e-mail, wskazanego w formularzu, niezwłocznie po ogłoszeniu wyników.
11. Zwycięzca musi wskazać adres do wysyłki w ciągu 3 dni od dnia ogłoszenia wyników.
12. Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm.).


Życzę Wam powodzenia i czekam na Wasze zgłoszenia! :)
Karotka

4 komentarze:

  1. Zgłoszenie wysłane, dużo dobrego czytałam i o tych pomadkach i o różach więc postanowiłam spróbować. :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz! :)

Jeśli chcesz zareklamować swój blog w komentarzu, to zanim zostawisz swój adres, przeczytaj ostatnią notatkę i wypowiedz się na jej temat nieco bardziej obszernie niż tylko "fajna notka". Jeśli sama piszesz bloga, to na pewno potrafisz wyrazić swoją opinię poprzez komentarz :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Blog template designed by SandDBlast