piątek, 9 grudnia 2011

Rozdanie u Mallene i konkurs na Piękność Dnia

Dzisiaj szybka, ale jakże przydatna informacja o trwającym u Mallene rozdaniu oraz o konkursie na stronie Piękność Dnia - być może któraś z Was spróbuje swoich sił :)

***

Rozdanie u Mallene.

Mallene z bloga http://mallene.blogspot.com/ organizuje swoje pierwsze rozdanie, w którym do wygrania jest m.in. kultowa paletka Sleek Storm, a ja nie posiadam jej jeszcze w swoich zasobach, więc nie zaszkodzi spróbować... ;) Poza paletką, która wraz z kilkoma innymi produktami, jest nagrodą główną, są jeszcze dwie nagrody pocieszenie, więc polecam zajrzeć i przekonać się jakie skarby można zdobyć! :)

Rozdanie trwa do 31 grudnia 2011 r., więc któraś z uczestniczek zacznie Nowy Rok od wygranej :)


***

Konkurs na Piękność Dnia.
Ponadto na stronie Piękność Dnia trwa konkurs, w którym do wygrania jest zestaw trzech fantastycznych kosmetyków marki Benefit, w tym osławiony bronzer Hoola. Zadanie konkursowe jest dziecinnie proste, wystarczy odpowiedzieć na jedno krótkie pytanie, więc warto wziąć udział.

Konkurs trwa do 19 grudnia 2011r.

1 komentarz:

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz! :)

Jeśli chcesz zareklamować swój blog w komentarzu, to zanim zostawisz swój adres, przeczytaj ostatnią notatkę i wypowiedz się na jej temat nieco bardziej obszernie niż tylko "fajna notka". Jeśli sama piszesz bloga, to na pewno potrafisz wyrazić swoją opinię poprzez komentarz :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Blog template designed by SandDBlast