sobota, 17 marca 2012

Nowy nagłówek :)

Hej Dziewczyny!

Ostatnimi dniami lawinowo ruszyła akcja zmiany nagłówków na blogach, często będąca efektem pomocy bardziej utalentowanych blogerek, na taką pomoc udało się załapać i mi, a to wszystko za sprawą Orlicy. Przed chwilą na blogu pojawił się nowy nagłówek, a właściwie jakikolwiek nagłówek! :D Ten cudak jest efektem hasła rzuconego przez Orilcę "rzuć pomysł, a ja coś poczaruję"... No i mi wyczarowała! :) Jest dokładnie tak, jak chciałam! Są maki, jest nazwa bloga, a mimo to nadal jest jasno, przejrzyście i minimalistycznie. Orlica świetnie się połapała w mojej litanii co do ewentualnego pomysłu na nagłówek, no i mam! Dziękuję Ci ślicznie! :)))

Jakby współpracy między blogerkami było mało, kilka dni temu wreszcie udało mi się dodać na blogu funkcję "You might also like", która wyświetla pod każdym postem propozycję 5 różnych postów, które już wcześniej pojawiły się na blogu. Uznałam, że po 3 miesiącach prowadzenia bloga chyba nazbierało mi się kilka postów, do których można by odesłać czytelników :) W odnalezieniu tej opcji pomogła mi Agu, więc dziękuję za wskazówki :)


7 komentarzy:

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz! :)

Jeśli chcesz zareklamować swój blog w komentarzu, to zanim zostawisz swój adres, przeczytaj ostatnią notatkę i wypowiedz się na jej temat nieco bardziej obszernie niż tylko "fajna notka". Jeśli sama piszesz bloga, to na pewno potrafisz wyrazić swoją opinię poprzez komentarz :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Blog template designed by SandDBlast