czwartek, 16 maja 2013

Zostań Twarzą Douglas! Konkurs Perfumerii Douglas :)

Cześć Dziewczny!
 
Dzisiaj post nietypowy, bo ogłoszeniowy. Jestem przekonana, że wśród moich czytelniczek jest wiele pięknych dziewczyn, dlatego sądzę, że ten konkurs mógłby Was zainteresować!
 
Perfumerie Douglas, we współpracy z marką Collistar oraz agencją New Age Models, organizują konkurs DOUGLAS BEAUTY STAR, który ma na celu wyłonienie Twarzy Perfumerii Douglas. Do wygrania nie tylko atrakcyjne zestawy kosmetyków, ale przede wszystkim wycieczka na Wyspy Bahama, kontrakt z agencją New Age Models, a także profesjonalna sesja zdjęciowa!

Więcej informacji, zaczerpniętych z informacji prasowej poniżej!
Szkoda, że nie jestem trochę młodsza, bo chętnie powygrzewałabym tyłek na Bahamach :D

 
ZOSTAŃ TWARZĄ DOUGLAS!
16 maja startuje konkurs Douglas Beauty Star. Do wygrania udział w sesji zdjęciowej do międzynarodowej kampanii Douglas, podróż marzeń na Wyspy Bahama i wiele cennych nagród.  
Już od 16 maja Douglas, marka Collistar i New Age Models zapraszają na castingi do polskiej edycji konkursu Douglas Beauty Star. Eliminacje odbędą się w dniach 16-18 maja, 24 maja oraz 7 czerwca w wybranych perfumeriach Douglas na terenie całej Polski.
Nagrodą główną w konkursie jest udział w sesji zdjęciowej do międzynarodowej kampanii Douglas, egzotyczna podróż marzeń na Wyspy Bahama, kontrakt z agencją New Age Models oraz profesjonalna sesja zdjęciowa w Marilyn Model Agency w Nowym Jorku. Ponadto, na uczestniczki czekają atrakcyjne kosmetyczne upominki od Collistar – marki partnerskiej konkursu.
Zapraszamy na castingi!
16-18 maja: wybrane perfumerie Douglas na terenie całej Polski*
24 maja: Poznań Galeria Malta, Szczecin Centrum Galaxy, Warszawa Galeria Mokotów
7 czerwca: Wrocław Galeria Dominikańska, Kraków Galeria Krakowska, Gdańsk Galeria Bałtycka
*Pełny regulamin, lista perfumerii oraz zasady konkursu są dostępne na www.douglas.eu/star/pl oraz www.facebook.pl/PerfumerieDouglasPolska. Partnerami konkursu jest Collistar oraz New Age Models. Patronat medialny nad wydarzeniem objął magazyn Flesz i Party.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Blog template designed by SandDBlast