O MNIE


PRYWATNIE
Nazywam się Karolina i mam 26 lat. Blog prowadzę już od ponad dwóch lat i szczerze muszę przyznać, że nie sądziłam, że tak mnie to wciągnie! Pomysłem o założeniu bloga podzieliłam się ze swoim chłopakiem, który mocno mnie do tego zachęcał, uznając to za bardzo fajny sposób na spożytkowanie jednej z moich pasji, jaką są kosmetyki. Wprawdzie nie potrzebowałam jego zgody, ale wsparcie ze strony najbliższej osoby mocno wpłynęło i nadal wpływa na moją motywację do pisania! :)
Odkąd prowadzę blog, nauczyłam się zwracać uwagę na wiele czynników, dotyczących działania kosmetyku, które wcześniej w dużej mierze mi umykały. Staram się dobierać kosmetyki bardziej świadomie, kierując się nie tylko ogólnym profilem cery, ale też jej aktualnymi potrzebami. Dzięki relacji z czytelniczkami i innymi blogerkami, a także dzięki niektórym współpracom niejednokrotnie odkryłam prawdziwe perełki kosmetyczne! :) 

Jeśli chcesz się ze mną skontaktować w jakiejkolwiek sprawie, to pisz śmiało na adres: charlotteswonderland@gmail.comPROFIL URODOWY
CERA: Jestem posiadaczką cery mieszanej, której bardzo blisko do cery tłustej. Niestety moja cera ma skłonność do nieznośnego błyszczenia się w strefie T i lubi mnie zaskoczyć wypryskami na brodzie. Nie należę do wrażliwców i nie mam problemów z przesuszeniem się skóry.
CIAŁO: Mam skórę normalną, która dobrze znosi większość drogeryjnych kosmetyków. Nie przesusza się zbyt szybko i potrafi wytrwać w dobrym stanie nawet kilka dni bez korzystania ze specyfików nawilżających. Jedynymi problematycznymi miejscami mogą być łokcie, dłonie i stopy.
WŁOSY: Mam włosy w moim naturalnym kolorze, tj. ciemny blond. Prawdopodobnie są to włosy wysokoporowate, podatne na układanie, ale niezbyt podatne na utrwalenie tejże fryzury, dlatego najczęściej noszę je w ich naturalnym stanie ;) Dość łatwo się plączą i czasami lubią się puszyć, ale mimo wszystko lubię je, bo są dość miłe w dotyku i - jeśli tylko o nie dbam - ładnie połyskują.
PAZNOKCIE: Zwykle noszę dość krótkie paznokcie, ponieważ mają one tendencję do rozdwajania się. Są grube i niezbyt podatne na łamanie się, jednak często bywają nieco przesuszone po kontakcie ze zmywaczem do paznokci.O BLOGOWANIU
Cenię sobie kontakt z czytelnikami i czytam wszystkie komentarze, jednak nie zawsze udaje mi się odpowiadać na nie na bieżąco. Jeśli jednak zadałaś lub zadałeś jakieś pytanie, to zawsze postaram się na nie odpowiedzieć, nawet jeśli dotyczy ono starego posta. Otrzymuję powiadomienia o wszystkich komentarzach na mail, więc jestem stale na bieżąco z tym, co tutaj piszecie! :)
Staram się odpowiadać na komentarze z ostatniego posta zanim napiszę kolejny lub tuż po publikacji nowego posta, nie zawsze jednak mam na to odpowiednio długą chwilę, dlatego zdarza mi się odpowiadać na komentarze partiami. Nie zrażajcie się więc, jeśli nie ujrzycie od razu odpowiedzi na swój wpis. W ciągu dwóch lat blogowania chyba na palcach jednej ręki mogłabym wymienić posty, w których nie udzieliłam odpowiedzi na komentarze :)
Mniej więcej od początku 2014 roku zdjęcia robię lustrzanką Canon EOS 600D, ale zdarzają się jeszcze czasami zdjęcia z czasów mojej wysłużonej cyfrówki Sony :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Blog template designed by SandDBlast