sobota, 21 marca 2015

Wiosenny konkurs z Essie!

Początek wiosny to idealny moment, żeby sprawić moim czytelnikom trochę przyjemności! Tym razem chciałabym obdarować Was zestawem dwóch lakierów Essie w pięknych kolorach DJ Play That Song oraz Bouncer It's Me. Warto wziąć udział, bo zwycięzców będzie aż dwunastu i każdy z nich otrzyma oba kolory! :)


Co trzeba zrobić, żeby wziąć udział w konkursie? Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: po jakie kolory najchętniej sięgasz wiosną i krótko uzasadnić swoją odpowiedź. Możecie opowiedzieć zarówno o swojej garderobie, jaki i o ulubionych kolorach w makijażu lub na paznokciach :)

Jak zawsze - wygrywa osoba, która udzieli najciekawszej lub najzabawniejszej odpowiedzi. Nie musicie obserwować mojego bloga, ale byłoby miło! Na blogu będzie czterech zwycięzców i tyle samo na blogowym fanpage'u oraz na instagramie! Warto spróbować swoich sił! :)

REGULAMIN KONKURSU:
1. Organizatorem konkursu jest autorka bloga Charlottes-Wonderland.blogspot.com.
2. Fundatorem nagród jest Essie Polska.
3. W konkursie mogą wziąć udział osoby pełnoletnie lub osoby, posiadające zgodę opiekuna;
4. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest odpowiedź na pytanie konkursowe (dotyczy konkursu przeprowadzonego na platformie blogspot oraz na facebookowym fanpage'u bloga Charlotte's Wonderland) lub krótka odpowiedź na pytanie, obserwacja profilu instagram.com/karotkakarotka i udostępnienie zdjęcia konkursowego oznaczonego hashtagami #charlotteswonderland #konkursessie (dotyczy konkursu przeprowadzonego w aplikacji instagram);
5. Zwycięzcami  będą po cztery osoby, które udzielą najciekawszej lub najzabawniejszej odpowiedzi na pytanie konkursowe (dotyczy konkursu przeprowadzonego na platformie blogspot oraz na facebookowym fanpage'u bloga Charlotte's Wonderland) oraz cztery osoby, które odpowiedzą na pytanie, a także odpowiednio oznaczą post (dotyczy konkursu przeprowadzonego w aplikacji instagram);
6. Zwycięzca zostanie wybrany przez autorkę bloga Charlotte's Wonderland na podstawie subiektywnej oceny wg punktu 5 regulaminu;
7. Uczestnicy mogą wziąć udział w konkursie na każdej platformie, jednak wygrać może tylko raz.
8. Konkurs trwa od 21.03.2015. do 06.04.2015 do północy;
9. Wyniki zostaną ogłoszone w ciągu 7 dni po zakończeniu konkursu.
10. Nagrody wysyła autorka bloga Charlottes-Wonderland.blogspot.com;
11. Ze zwycięzcami z platformy blogspot skontaktuję się za pośrednictwem adresu e-mail, wskazanego w zgłoszeniu, niezwłocznie po ogłoszeniu wyników. Ze zwycięzacami z facebooka, skontaktuję się poprzez wiadomość prywatną wysłaną na profilu, z którego padła zwycięska odpowiedź. Ze zwycięzcami z instagramu skontaktuję się pod zdjęciem konkursowym.
12. Zwycięzca musi wskazać adres do wysyłki w ciągu 3 dni od dnia ogłoszenia wyników.
13. Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm.).2 komentarze:

  1. Swietny pomysl na pytanie konkursowe, bardzo mi sie spodobalo. Oczywiscie obserwuje blog, bo jest swietny, pelen inspiracji i ciekawostek. Pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Powodzenia dziewczyny :) Lakiery wyglądają świetnie, więc jest o co walczyć :)
    pozdrawiam, A

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz! :)

Jeśli chcesz zareklamować swój blog w komentarzu, to zanim zostawisz swój adres, przeczytaj ostatnią notatkę i wypowiedz się na jej temat nieco bardziej obszernie niż tylko "fajna notka". Jeśli sama piszesz bloga, to na pewno potrafisz wyrazić swoją opinię poprzez komentarz :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Blog template designed by SandDBlast