czwartek, 1 grudnia 2011

Quick News - karta podarunkowa H&M w grudniowym numerze AVANTI

Dziewczyny,

zanim się rozpiszę o kosmetykach (co mam w planach zrobić za chwilę :)) - przychodzę do Was na szybko z dobrą wiadomością! Do najnowszego, grudniowego numeru magazynu Avanti została dołączona karta podarunkowa do H&M o wartości 20zł! Karta jest ważna w dniach 15-23 grudnia b.r. w dowolnym sklepie sieci H&M! Co najbardziej mi się podoba, to fakt, że do tej pory nigdzie nie widać informacji o braku możliwości łączenia kart, więc wysoce prawdopodobnym jest, że jeżeli kupicie kilka numerów Avanti z kartą, to będziecie mogły zapłacić za Wasze zakupy tylko kartą! :) ...a nawet jeżeli nie, to co nam szkodzi stanąć w kolejce kilka razy, żeby zrobić zakupy na te kilka rachunków i za każdy zakup zapłacić te 20zł mniej ;)

Ja, póki co, kupiłam dwa egzemplarze, dla siebie i dla mamy, ale pewnie kupię jeszcze ze dwie sztuki, jeśli jeszcze się załapię! :)
UWAGA: Karta znajduję się tylko i wyłącznie w numerach sprzedawanych w cenie 5,50zł! W sprzedaży są również egzemplarze w standardowej cenie 4,50zł bez dołączonej karty!

9 komentarzy:

 1. Oooo jaaa, lece jutro i wykupie kilka gazet :D
  Mam nadzieję, że jeszcze będą.
  Dzieki za cynka! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. A powiedz mi jeszcze, czy trzeba coś kupić do jakiejś kwoty, żeby zrealizować ten bon? :)

  OdpowiedzUsuń
 3. na odwrocie karty jest informacja, że "Karta podlega wymianie na towar w dowolnym sklepie H&M (...) Jeśli cena towaru przekracza wartość karty, posiadacz karty może dopłacić różnicę przy kasie."

  Nie ma nic o zakupach na minimalną kwotę :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ulala.. ciekawa jestem czy jeszcze gdzieś Avanti będzie u mnie w mieście.. :D

  OdpowiedzUsuń
 5. KT- dorwanie Avanti za 5,50 graniczy z cudem. U mnie w mieście już chyba wszystkie wykupili :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Mallene - a może spróbuj w jakimś kiosku w centrum handlowym? Np. In Medio - są dosyć małe metrażowo, więc nikt się nie ośmieli rozerwać folii na oczach sprzedawcy, bo znowu w empikach widziałam same rozerwane wersje... Może jakieś mniej uczęszczane kioski Ruchu nie zamawiały tej wersji?

  OdpowiedzUsuń
 7. A wczoraj weszłam "z głupa" do empiku (mieszkam w mniejszym mieście) a tam całe stosy avanti :D Wzięłam cztery hihi

  OdpowiedzUsuń
 8. No no... to dopiero będzie szaleństwo zakupowe! :)

  OdpowiedzUsuń
 9. W dzisiejszym wieczornym poście pisałam o tym nr Avanti.
  Dostałam informację, że bony można łączyć.
  To jak? Lecimy po kolejne egzemplarze do sklepów? Hihih

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz! :)

Jeśli chcesz zareklamować swój blog w komentarzu, to zanim zostawisz swój adres, przeczytaj ostatnią notatkę i wypowiedz się na jej temat nieco bardziej obszernie niż tylko "fajna notka". Jeśli sama piszesz bloga, to na pewno potrafisz wyrazić swoją opinię poprzez komentarz :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Blog template designed by SandDBlast